• +90(534) 740 59 72
  • medineakinci@maco.com.tr

Hakkımızda

Hakkımızda

1970 yılında kurulan AKIN AKINCI GIDA SAN.TİC. LTD.ŞTİ, başarılı geçmişiyle önde gelen firmalar arasında yer almakta ve yeni oluşturduğu markalarıyla pazarda büyümeye devam etmektedir.
AKIN AKINCI GIDA SAN.TİC. LTD.ŞTİ. yönetimi 2011 yılında Türkiye’nin ithal ettiği ürün gruplarında üretim planlaması yapmış ve Bu süreçte markalaşmanın gerekliliğine inanarak ABDO markasını tescil ettirmiştir. Markalaşmanın ardından üretim planlaması hızlandırılmış ve bir yıl gibi çok kısa süre içerisinde fabrika kurularak üretime başlanmıştır. Üretime başlamanın verdiği güçle markalarını artıran AKIN AKINCI GIDA SAN.TİC. LTD.ŞTİ. yaptığı çalışmaların ardından MAÇO markasıyla ürünlerini piyasaya çıkardı.
AKIN AKINCI GIDA SAN.TİC. LTD.ŞTİ Maço Tobacco ürünlerini yalnızca yurt içinde değil, yurt dışındada ciddi satış rakamlarıyla ihraç etmektedir.
Özellikle kalitesiyle dikkat çeken Maço Tobacco ürünleri, yurt içi ve yurt dışında sunduğu fiyat avantajıylada kısa sürede piyasanın önde gelen firmaları arasına girmiştir.

 

Maço Tobacco geniş ürün yelpazesinde bulunan Maço Nargile çesitleri, nargile aksesuarları ,nargile şişeleri ,nargile serleri ,nargile sipsileri ,nargile temizlik ürünleri ,nargile bantları ,nargile ağızlıkları ,nargile tabla ve maşaları ,nargile cilaları ,nargile folyoları ,nargile kömürleri ,nargile lüleleri ,Maço sigara tababaları ,Maço ve Abdo filtre sigara makineleri ve serinletici özelliğiyle yaza damgasını vuran, Nargilede soğuk duman etkisi yaratan Maço Buzz ürünüyle müşterilerinin ihtiyaçlarına hitap etmektedir.
AKIN AKINCI GIDA SAN.TİC. LTD.ŞTİ'nin ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım, sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilinciyle iç içe gelişmektedir.
Geçmişten gelen Güveni Geleceğe taşıyan AKIN AKINCI GIDA SAN.TİC. LTD.ŞTİ. Yönetimi yaptığı ticarette süreklilik ve dürüstlüğü ön planda tutmaktadır. Buda KALİTE , GÜVEN ve UYGUN FİYAT arayan müşterilerimize kendilerini rahat hissedebilecekleri huzurlu ve konforlu alış veriş imkanını Maço Tobacco ürünleriylede sunmaktadır.
Sizleride AKIN AKINCI GIDA SAN.TİC. LTD.ŞTİ. nin Maço Tobacco müşteri portföyünde görmekten gurur duyarız.

Bizi sosyal medyada takip edin.

Copyright © 2017 - Maço Tobacco